Signorini Guiseppe (1857-1932)
Arabský bojovník, signováno a popsáno vpravo dole Guiseppe Signorini Roma, akvarel/papír, 64 x 37,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |